OSMO 3103 wosk dekoracyjny JASNY DĄB 2.5L

OSMO 3103 wosk dekoracyjny JASNY DĄB 0.125L

JASNY DĄB
31030125
Ostatnie sztuki w magazynie
25,01 zł

(25,01 zł szt.)

Brutto 1-3 DNI ROBOCZE

PayPal

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

OSMO 3103 Wosk Dedoracyjny Lazurowy JASNY DĄB

POJEMNOŚĆ: 0.125l                                                        .......................3420.jpg?time=1506442190305                3422.jpg?time=1506508507569Wosk Olejny Lazurowy jest półprzeźroczystym kolorantem do wykończenia drewna (pozostawia widoczny rysunek usłojenia drewna). Proste nałożenie jednej warstwy daje efekt bogatego jedwabistego wykończenia powierzchni, którą można polerować w celu uzyskania większego połysku. Podkreśla włókno i teksture drewna. Idealny do zachowania naturalnych walorów drewna. Drewno może oddychać i otrzymuje całkowitą ochronę. Jest odporny na wodę, może być nałożony poprzez smarowanie, wcieranie, namaczanie lub rozpylanie.


Transparentny Wosk Dekoracyjny firmy Osmo to nie tradycyjny olej do drewna czy lakier do parkietu. Zapewniają odpowiednią ochronę drewna, nadając mu równocześnie piękny kolor. Przejrzysta lub półprzejrzysta powłoka barwi pozostawiając doskonale widoczny rysunek usłojenia i teksturę drewna. Trudno o lepsze podkreślenie naturalnego piękna tego szlachetnego surowca.
Wosk Dekoracyjny jest hydrofobowy, odporny na ścieranie, zabrudzenia i plamy (zgodnie z normą DIN 68861 – 1C), a pokryta nim powierzchnia staje się przyjemna w dotyku. Ta porowata pozwala drewnu swobodnie oddychać, redukując pęcznienie i kurczenie się. Dzięki temu nie pęka, nie łuszczy się, nie rozwarstwia się ani nie odpryskuje jak tradycyjny lakier do drewna. Wykorzystanie naturalnych składników roślinnych pozwala osiągnąć równomierne zabarwienie i harmonijne pokrycie powierzchni. Dzięki temu aplikacja jest łatwa i szybka, można też poddać ją miejscowej renowacji. Jest również ekologiczna i ze spokojem można nią wykończyć zabawki i meble dla dzieci.ZASTOSOWANIE:
 • przeznaczony do dekoracyjnego wykończenia i ochrony drewna wewnątrz do paneli ściennych, drzwi, listew i boazerii drewnianej do przemalowania pociemniałych powierzchni drewnianych jako transparentnie barwiący grunt do podłóg nadaje się do płyt wiórowych, MDF, drewna klejonego szczególnie zalecany do mebli i zabawek ZALETY:
 • duży wybór naturalnych kolorów nadaje drewnu jednolity kolor i zapewnia harmonijne pokrycie powierzchni bez zakładek
 • łatwa aplikacja mikroporowaty – pozwala drewnu oddychać
 • odporny na brud i domowe środki czystości odporny na ślinę i pot – bezpieczna powłoka dla zabawek dziecięcych

Poza tym:

 • przezroczysty, jedwabiście błyszczący, do powierzchni wewnętrznych
 • szczególnie zalecany do mebli i zabawek dla dzieci oraz do drewna profi  lowanego i podłóg
 • powierzchnia drewna jest wytrzymała na ścieranie, hydrofobowa i nie wchłaniająca brudu oraz odporna na działanie 
  chemikaliów stosowanych w gospodarstwie domowym.
 • ilość powłok: jedna powłoka, celem mocniejszej intensywności koloru dwie powłoki. W przypadku podłóg 
  po wyschnięciu nanieść powłokę zabezpieczającą jednym z bezbarwnych Wosków Twardych Osmo.

WYDAJNOŚĆ:
 • 1 litr wystarcza, przy jednej powłoce, na około 20-25m2


ZALECENIA:
 • W celu zabezpieczenia wybarwień na powierzchniach obciążonych (parkiety, deski, schody ) zaleca się nanieść powłokę Twardego Wosku Olejnego (3032, 3062, 3065, 3232, 3262). Przy zastosowaniu na meblach, drzwiach i innych nie obciążonych powierzchniach nie ma konieczności nanoszenia tego zabezpieczenia.


UWAGA!:
 • Efekt końcowy zależy od gatunku drewna i jego parametrów (np. typu powierzchni), dlatego przed aplikacją zawsze należy wykonać próbę.


Wosk Dekoracyjny Lazurowy dostępny jest w pojemnościach: 0,125; 0,75; 2,5 oraz 25 litrów. 

OSMO
1 Przedmiot
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text