Farba do łazienki i kuchni - Perma-White
Farba do łazienki i kuchni - Perma-White
Farba do łazienki i kuchni - Perma-White
Farba do łazienki i kuchni - Perma-White

Farba do łazienki, kuchni Perma-White MATOWA 1 L

Farba do łazienki i kuchni - Perma-White - farba na pleśń i grzyb (biała)

DOSTĘPNY
85,00 zł

(85,00 zł szt)

Brutto 1-4 DNI ROBOCZE

Proszę podać swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Państwem.

 

pojemność: 1 litr

Matowa biała - można barwić

Pleśnioodpoma farba łazienkowa PERMA-WHITE to farba wodna przeznaczona specjalnie do niekorzystnych warunków, jakie zwykle panują w łazienkach i kuchniach. PERMA-WHITE zapewnia wykończenie odporne na pleśń i wilgoć, które przez wiele lat nie traci dobrego wyglądu. Łazienki wymagają farb, które potrafią wytrzymać wysoką wilgotność i częste zmiany temperatury. Para wodna skrapla się i gromadzi na ścianach i suficie łazienki, sprzyjając wzrostowi pleśni. Nadmiar wilgoci może ponadto przeniknąć pod konwencjonalne błony farby. Przenikanie wilgoci osłabia farbę, która w rezultacie pęka i łuszczy się. Receptura PERMA-WHITE zapobiega tym częstym kłopotom. Wg. naszej opinii jej unikalne, bezpieczne składniki zapobiegają wzrostowi pleśni na powierzchni farby nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. PERMA-WHITE zagruntowuje i uszczelnia powierzchnie porowate, tj. istniejące matowe powłoki malarskie, nowe płyty ścienne i ich złącza, zapewniając gładkie i jednolite podłoże, które chroni przed pleśnią i wilgocią. Żadna inna farba podkładowa nie jest potrzebna. Farba PERMA-WHITE dzięki swoim właściwościom samogruntującym stanowi doskonałe uszczelnienie ścian przed położeniem np tapety.

ZASTOSOWANIE 

PERMA-WHITE idealnie nadaje się zarówno do sufitów, jak i do ścian. Jest doskonała do wszystkich powierzchni wewnętrznych gdyż jest zmywalna i można ją szorować wodą oraz wodą z mydłem. PERMA-WHITE przeznaczona jest do łazienek, ale jest także idealna do kuchni, piwnic, wilgotnych komórek, pralni, łaźni, szatni i innych wnętrz, w których problemem może być pleśń lub wilgoć. Szczególnie przydatna w intensywnie używanych pomieszczeniach w szkołach, szpitalach, domach opieki i restauracjach. Stosowana przez największe zakłady przemysłu spożywczego zarówno w chłodniach, magzynach jak i na produkcji.

WŁAŚCIWOŚCI

Gwarantowana warstwa pleśnioodpoma: do 5 lat. Farba odporna na wilgoć nie odpryskująca. Przylega do powierzchni gładkich bez gruntowania ani szlifowania. Uszczelnia podłoża porowate. Można ją myć i szorować. Farba wodna o słabym zapachu, bezpieczna w użyciu. Wysycha w ciągu dwóch godzin, łatwo zmywalna wodą z mydłem. 

KOLORY 

Satynowa lub matowa. Nadaje się do barwienia. Można barwić na dowolny kolor pastelowy lub o średnim nasyceniu za pomocą większości barwników uniwersalnych w ilości do 6 uncji na galon (45 gram na litr). 

No reviews
Nazwa Cena
ODBIÓR OSOBISTY
Kurier InPost 15,00 zł brutto
Paczkomaty 24/7 15,00 zł brutto
Kurier InPost POBRANIE 18,45 zł brutto
Paczkomat InPost POBRANIE 18,45 zł brutto
Odbiór towaru transportem zamówionym przez KUPUJĄCEGO
Proszę o wycenę dostawy

Prezentowania cena dotyczy zakupu 1szt produktu, jeśli jesteś zainteresowany większą ilością to cena pojawi się w koszyku

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.