Deska kompozytowa DEKARD Antracyt Szczotkowana 20x140x2.400mm Expand

Deska kompozytowa DEKARD Ciemny BRĄZ Szczotkowana 20x140x4.000mm

Chwilowy brak towaru

100,00 zł

brutto

25,00 zł za 1 mb.

DEKARD oferując systemy kompozytowych desek tarasowych i ogrodzeniowych WPC wyznacza nowy kierunek w rozwoju technologii WPC w Polsce. Stawiając na jakość uzyskaliśmy produkty charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi i wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Wyeliminowaliśmy również problem odbarwiania się produktów WPC i jako jedyni producenci udzielamy gwarancji na barwę naszych produktów. Jakość naszych wyrobów jest ciągle udoskonalana, co potwierdza szereg wyników badań przeprowadzanych w największych ośrodkach badawczych w Polsce. Owocem tych badań są liczne atesty i aprobaty które są gwarantem najwyższej jakości.

Deska tarasowa kompozytowa WPC dzięki zastosowaniu najlepszej jakości surowców doskonale łączy w sobie zalety drewna i tworzywa (PVC) przez co deski stają się niezwykle trwałe i nie wymagają impregnacji. Dostępne są w trzech fakturach wykończenia powierzchni i dwóch rodzajach ryflowania oraz czterech kolorach.

Deska klasyczna, charakteryzująca się wysokimi parametrami użytkowymi. Wysoka jakość, bogata gama kolorystyczna oraz różne faktury wykończenia sprawiły, iż produkt ten osiągnął dużą popularność na rynku.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Deska kompozytowa DEKARD Ciemny BRĄZ Szczotkowana 20x140x4.000mm

Deska kompozytowa DEKARD Ciemny BRĄZ Szczotkowana 20x140x4.000mm

Nie wymagamy rejestracji!

Jeżeli posiadasz pytanie wpisz je używając poniższego formularza

(opcjonalnie)
*(wymagane do zadania pytania)
Accept

Ta strona używa ciasteczek cookies