ARTELIT PM-120środek do pielęgnacji parkietu 0.75 Expand

ARTELIT PM-120środek do pielęgnacji parkietu 0.75

Ostatnie sztuki

35,00 zł

brutto

PM-120 - pojemność 0.75l

Środek do pielęgnacji parkietu

Środek przeznaczony do pielęgnacji parkietów i innych lakierowanych podłóg drewnianych w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej. Tworzy ochronną warstwę zabezpieczającą lakier przed nadmiernym ścieraniem i zabrudzeniem. Produkt posiada właściwości antypoślizgowe.

ZASTOSOWANIE

-? pierwsza (początkowa) konserwacja drewnianych podłóg lakierowanych
- bieżąca konserwacja podłóg lakierowanych
- bieżąca konserwacja wykładzin PCW, linoleum
- bieżąca konserwacja podłóg warstwowych i gotowych, paneli laminowanych

Produkt na bazie wody przeznaczony do pielęgnacji lakieru na parkietach i innych podłożach drewnianych w mieszkaniach i obiektach użytetności publicznej. Tworzy na powierzchni podłogi ochronną warstwę zabezpieczającą lakier przed nadmiernym ścieraniem i zabrudzeniem. rodukt posiada właściwości antypoślizgowe, nadaje się także do pielęgnacji wykładzin z PCV oraz do parkietów gotowych. Środek przeznaczony do konserwacji i pielęgnacji wodnych lakierów nawierzchniowych Artelit Professional.

ZALETY

- nie wymaga polerowania
- produkt odporny na zarysowania i ślady po obuwiu
- bezzapachowy
- łatwy w aplikacji
- antypoślizgowy zgodnie z DIN 18032/2

SPOSÓB UŻYCIA:

Przygotowanie podłoża Podłoga musi być czysta, trwale sucha i odkurzona, wolna od wszelkich pozostałości kurzu, piasku i pyłu. W przypadku wcześniejszej konserwacji podłogi innymi środkami pielęgnacyjnymi należy przeprowadzić na małym kawałku podłogi test aplikacyjny.

Aplikacja Pierwszą pielęgnacje lakieru należy przeprowadzać nie wcześniej niż po upływie 10-14 dni od lakierowania podłogi. Do pierwszej pielęgnacji podłogi oraz po każdym gruntownym czyszczeniu podłogi czyścikiem do podłóg – stosować produkt w stanie nierozcieńczonym.

Wstrząsnąć przed użyciem.

Nałożyć szmatką, czyściwem lub gąbką równomiernie cienką warstwę PM-120 i pozostawić do wyschnięcia. Po wyschnięciu w przypadku konieczności można nałożyć 2 warstwę preparatu. Po wyschnięciu nie wymaga polerowania. Do celów bieżącej konserwacji należy PM-120 rozcieńczyć w relacji 100 ml preparatu na 7-8 litrów wody. Nałożyć równomiernie cienką warstwę na podłogę za pomocą miękkiego mopa z mikrofazy, szmaty lub miękkiej gąbki. W przypadku podłóg drewnianych i laminatów nie dopuszczać do nadmiernego zalania podłogi roztworem preparatu. Należy pracować wyciśniętymi szmatami / mopami / gąbkami i stosować jak najmniejszą możliwą ilość roztworu i wody. Narzędzia czyścić wodą natychmiast po zakończeniu prac. Do zaschniętego PM-120 używać czyścika PM-100.

DANE TECHNICZNE

skład: żywice akrylowe i poliuretanowe, polimery
Rozcieńczanie: 100 ml : 7-8 litrów wody
Wydajność przy pierwszej pielęgnacji (bez rozcieńczania): ok. 30 ml/m2
Czas schnięcia: 3-4 godziny w temperaturze pokojowej
Dostępne aspekty: półmat

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ARTELIT PM-120środek do pielęgnacji parkietu 0.75

ARTELIT PM-120środek do pielęgnacji parkietu 0.75

Nie wymagamy rejestracji!

Jeżeli posiadasz pytanie wpisz je używając poniższego formularza

(opcjonalnie)
*(wymagane do zadania pytania)
Accept

Ta strona używa ciasteczek cookies